Menu

Sobotnie treningi – pistolet

0 Comments

Zawieszone do odwołania.

Pistolet praktyczno – obronny poziom I – po szkoleniu

0 Comments

Pierwszy poziom szkolenia za nami. Każdy zapoznał się z zasadami bezpieczeństwa, obsługą broni, wykorzystaniem sprzętu i oporządzenia taktycznego. Wprowadzone zostały podstawowe elementy psychologii walki, jak również świadomości sytuacyjnej. Każdy oddał 500 strzałów w różnych sytuacjach. Było trochę emocji, gdy między tarczami stawał żywy człowiek. Było to sześć efektywnie i przyjemnie spędzonych godzin.

Szkolenie: Pistolet praktyczno-obronny poziom I.

0 Comments

Począwszy od dnia 24 lutego, planowane są 3 edycje pierwszej części kursu z zakresu strzelania praktyczno-obronnego dla sekcji KRAV MAGA z klubu NATURALFIT. Zapisy prowadzone są na treningach KRAV MAGA. Na pierwszy termin, 24 lutego, brak miejsc.

Przykazania celnego strzelania.

0 Comments

Trzymaj broń naprawdę mocno. Skieruj broń w stronę celu. Zgraj przyrządy celownicze. Ściągnij spust bez poruszania bronią. Proste? Proste. Wybór techniki walki determinuje tyko i wyłącznie dystans, dzielący walczącego od przeciwnika. W pierwszej kolejności walczący używa broni, jeżeli wykorzystanie broni jest utrudnione lub niemożliwe, należy zastosować dowolne techniki walki (uderzenia, kopnięcia itp.) mające na celu […]

Force on force

0 Comments

Zacznę trochę od końca, ale w ramach motywacji. Łatwiej będzie przetrwać te wszystkie nudne treningi przed ścianą. Każda umiejętność i technika, każdy element wyposażenia oraz każda taktyka MUSI być przetestowana w środowisku Force on Force. Bez tego każdy strzelec próbuje być najlepszym TYLKO w zakresie ćwiczeń. Przyczyna jest prosta: Planując zakup broni i gadżetów, którymi […]

Pierwsze szkolenie

0 Comments

Witajcie. W najbliższym czasie odbędzie się szkolenie: Strzelanie praktyczno-obronne I-go poziomu. Planowane są 2 godziny zajęć teoretycznych z bezpieczeństwa i podstaw obsługi broni, połączonych z praktyką w rozkładaniu, składaniu i konserwacji pistoletu oraz 4 godziny praktycznych strzelań defensywnych. Szczegóły wkrótce.